VI. IEEE Konferencja oświetleniowa krajów Grupy Wyszehradzkiej
LUMEN V4
13.-16. Września 2016, Karpacz, Polska
Dziś jest: piątek, 19. października 2018
Dni do rozpoczęcia konferencji: 0
Wiadomości

 Mamy przyjemność poinformować, że materiały konferencyjne są dostępne w IEEE Xplore Digital Library


Conference Programme (PDF)


 

 

Komitety

Komitet Nadzorczy
Czechy: Karel Sokanský karel.sokansky@vsb.cz
  Petr Baxant baxant@feec.vutbr.cz
Słowacja: Alfonz Smola alfonz.smola@stuba.sk
  Roman Dubnička roman.dubnicka@stuba.sk
Węgry: Sándor Almási almasi.s@schreder.hu
  János Nagy elnok@vilagitas.org
Polska: Wojciech Żagan wojciech.zagan@ee.pw.edu.pl
  Jan Grzonkowski jan.grzonkowski@ee.pw.edu.pl
 
Komitet Programowy
Czechy: Tomáš Novák novak@metasport.cz
  Jan Škoda skoda@feec.vutbr.cz
Słowacja: Dionýz Gašparovský dionyz.gasparovsky@stuba.sk
  Stanislav Darula usarsdar@savba.sk
Węgry: Ferenc Szabó szabof@szafeonline.hu
  András Poppe poppe@eet.bme.hu
Polska; Dariusz Sawicki dariusz.sawicki@ee.pw.edu.pl
  Piotr Pracki piotr.pracki@ee.pw.edu.pl
 
Komitet Organizacyjny
Przewodniczący: Dariusz Sawicki, Politechnika Warszawska
Członkowie: Urszula Błaszczak, Politechnika Białostocka
  Andrzej Pawlak, CIOP-PIB
  Piotr Pracki, Politechnika Warszawska
  Przemysław Tabaka, Politechnika Łódzka
  Krzysztof Wandachowicz, Politechnika Poznańska
  Agnieszka Wolska, CIOP-PIB
  Maciej Zajkowski, Politechnika Białostocka
  Małgorzata Zalesińska, Politechnika Poznańska
Copyright © 2015 - 2016 Polski Komitet Oświetleniowy, Warszawa;