VI. Konference Vyšegrádských zemi pro osvĕtleni
LUMEN V4
13.-16. Září 2016, Karpacz, Polsko
Dnes: pátek, 19. říjen 2018
Dní do začátku konference: 0
Zprávy

 It`s our pleasure to inform you that the conference papers are accessible in IEEE Xplore Digital Library


Conference Programme (PDF)


 

 

Výbory

Řídící výbor
Česká republika: Karel Sokanský karel.sokansky@vsb.cz
  Petr Baxant baxant@feec.vutbr.cz
Slovensko: Alfonz Smola alfonz.smola@stuba.sk
  Roman Dubnička roman.dubnicka@stuba.sk
Maďarsko: Sándor Almási almasi.s@schreder.hu
  János Nagy elnok@vilagitas.org
Polsko: Wojciech Żagan wojciech.zagan@ee.pw.edu.pl
  Jan Grzonkowski jan.grzonkowski@ee.pw.edu.pl
 
Programový výbor
Česká republika: Tomáš Novák novak@metasport.cz
  Jan Škoda skoda@feec.vutbr.cz
Slovensko: Dionýz Gašparovský dionyz.gasparovsky@stuba.sk
  Stanislav Darula usarsdar@savba.sk
Maďarsko: Ferenc Szabó szabof@szafeonline.hu
  András Poppe poppe@eet.bme.hu
Polsko: Dariusz Sawicki dariusz.sawicki@ee.pw.edu.pl
  Piotr Pracki piotr.pracki@ee.pw.edu.pl
 
Organizační výbor
Předseda: Dariusz Sawicki, Politechnika Warszawska
Členové: Urszula Błaszczak, Politechnika Białostocka
  Andrzej Pawlak, CIOP-PIB
  Piotr Pracki, Politechnika Warszawska
  Przemysław Tabaka, Politechnika Łódzka
  Krzysztof Wandachowicz, Politechnika Poznańska
  Agnieszka Wolska, CIOP-PIB
  Maciej Zajkowski, Politechnika Białostocka
  Małgorzata Zalesińska, Politechnika Poznańska
Copyright © 2015 - 2016 Polski Komitet Oświetleniowy, Warszawa;