VI. Visegrádi Országok Világítási Konferenciája
LUMEN V4
13.-16. Szeptember 2016, Karpacz, Lengyelország
Me: szombat, 15. december 2018
Napon belül kezdetét a konferencia: 0
A legfrissebb hírek

 It`s our pleasure to inform you that the conference papers are accessible in IEEE Xplore Digital Library


Conference Programme (PDF)


 

 

Bizottságok

Irányító Bizottság
Csehország: Karel Sokanský karel.sokansky@vsb.cz
  Petr Baxant baxant@feec.vutbr.cz
Szlovákia: Alfonz Smola alfonz.smola@stuba.sk
  Roman Dubnička roman.dubnicka@stuba.sk
Magyarország: Sándor Almási almasi.s@schreder.hu
  János Nagy elnok@vilagitas.org
Lengyelország: Wojciech Żagan wojciech.zagan@ee.pw.edu.pl
  Jan Grzonkowski jan.grzonkowski@ee.pw.edu.pl
 
Program Bizottság
Csehország: Tomáš Novák novak@metasport.cz
  Jan Škoda skoda@feec.vutbr.cz
Szlovákia: Dionýz Gašparovský dionyz.gasparovsky@stuba.sk
  Stanislav Darula usarsdar@savba.sk
Magyarország: Ferenc Szabó szabof@szafeonline.hu
  András Poppe poppe@eet.bme.hu
Lengyelország: Dariusz Sawicki dariusz.sawicki@ee.pw.edu.pl
  Piotr Pracki piotr.pracki@ee.pw.edu.pl
 
Szervező Bizottság
Elnök: Dariusz Sawicki, Varsói Műszaki Egyetem
Tagok: Urszula Błaszczak, Bialystoki Műszaki Egyetemy
  Andrzej Pawlak, CIOP-PIB
  Piotr Pracki, Varsói Műszaki Egyetem
  Przemysław Tabaka, Lodzi Műszaki Egyetem
  Krzysztof Wandachowicz, Poznani Műszaki Egyetem
  Agnieszka Wolska, CIOP-PIB
  Maciej Zajkowski, Bialystoki Műszaki Egyetem
  Małgorzata Zalesińska, Poznani Műszaki Egyetem
Copyright © 2015 - 2016 Polski Komitet Oświetleniowy, Warszawa;