VI. IEEE Konferencja oświetleniowa krajów Grupy Wyszehradzkiej
LUMEN V4
13.-16. Września 2016, Karpacz, Polska
Dziś jest: środa, 17. lipca 2024
Dni do rozpoczęcia konferencji: 0
Wiadomości

 Mamy przyjemność poinformować, że materiały konferencyjne są dostępne w IEEE Xplore Digital Library


Conference Programme (PDF)


 

 

Witamy

W imieniu Polskiego Komitetu Oświetleniowego Stowarzyszenia Elektryków Polskich oraz Komitetu Organizacyjnego, mamy przyjemność zaprosić Państwa na organizowaną w dniach 13-16 września 2016 roku VI Konferencję Oświetleniową krajów Grupy Wyszehradzkiej, LumenV4. Konferencja odbędzie się w miejscowości Karpacz, w polskich Sudetach, a miejscem konferencji będzie hotel Mercure.

Celem konferencji jest przedstawienie osiągnięć naukowych, technologicznych i zastosowań technicznych w zakresie techniki świetlnej oraz dziedzin pokrewnych, a takie dyskusja i wymiana doświadczeń pomiędzy specjalistami z Czech, Słowacji, Węgier i Polski, oraz mamy nadzieję, także z innych krajów. Oczekujemy, że konferencja LumenV4 przyczyni się do nawiązania i umocnienia profesjonalnych i przyjacielskich kontaktów. Chcielibyśmy także zaprezentować wszystkim uczestnikom konferencji piękno, wciąż nieodkrytego w pełni regionu Polski.

Podczas konferencji, producenci oraz firmy handlowe będą mogli skorzystać z odpłatnej możliwości prezentacji swoich produktów, usług i rozwiązań.

Serdecznie zapraszamy na konferencję LumenV4 2016 do Karpacza!

Konferencja odbędzie się pod patronatem IEEE
Copyright © 2015 - 2016 Polski Komitet Oświetleniowy, Warszawa;